Не можуть вибрати

Лют 19 2015 Опублікував в Е-Квиток, Транспорт

Остаточного переможця з впровадження е-квитка у Львові ще не визначено

Робоча група з питань впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті закінчила конкурс на вибір оптимальної моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова.

За результатами проведеного конкурсу робоча група вирішила визнати найбільш ефективними такі моделі впровадження системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова:

  • підписання угоди про концесію між Львівською міською радою та партнером згідно із Законом України «Про концесії».
  • створення комунального підприємства Львівської міської ради та фінансування проекту за рахунок коштів бюджету та кредитних коштів ЄБРР.

Робоча група у відповідності до критеріїв відбору пропозицій визнає найкращими пропозиції, що були представлені ТОВ «IBA-Україна» та ТОВ «СофтСерв – Муніципальні технології». Робоча група рекомендуватиме зазначеним суб‘єктам підприємницької діяльності взяти участь у подальших тендерних процедур на вибір партнера у проекті реалізації системи автоматизованої оплати та контролю проїзду у місті Львів. Робоча група відзначає пропозицію ТОВ «Українська платіжна система» в частині запропонованої мережі реалізації засобів оплати за проїзд у громадському транспорті та пропонує зазначеному суб‘єкту підприємницької діяльності виступити у якості субпідрядника за даним напрямком діяльності.

Робоча група вирішила підготувати «дорожню карту» реалізації проекту системи безготівкової оплати за проїзд у міському пасажирському транспорті міста Львова відповідно до рекомендованих моделей впровадження та пропозиції щодо технічного завдання на постачання, встановлення та технічне обслуговування системи автоматизованої оплати та контролю проїзду у місті Львів.

http://city-adm.lviv.ua/portal-news/society/transport/223073-ostatochnoho-peremozhtsia-z-vprovadzhennia-e-kvytka-u-lvovi-shche-ne-vyznacheno

Коментарі відключені для цього запису