Через ремонти доріг у Львові транспорт курсуватиме зі змінами

Бер 10 2012 Опублікував в Інфраструктура, Транспорт

У Львові у зв’язку з ремонтом вул. Городоцької–Чернівецької громадський транспорт курсуватиме зі змінами.

Про це ЗІКу повідомила прес-служба Львівської міськради.

З 14 березня на ремонт закривають вул. Городоцьку від вул. Горської до вул. Тобілевича та вул. Чернівецьку. У зв’язку з цим буде внесено зміни у рух громадського транспорту.

Як поінформували у ЛКП «Львівелектротранс», на час ремонту не курсуватимуть трамваї №1 та 9, трамвай №6 курсуватиме за зміненим маршрутом: з вул. Липинського на вул. Кн. Ольги.

«Щоб з’єднати центр міста з залізничним вокзалом, по колу буде курсувати маршрут №9 ТР. Маршрут його руху такий: вул.Залізнична – вул. Олени Степанівни – вул. Головацького – вул. Городоцька – пр. Свободи – вул. Дорошенка – вул. С.Бандери. На маршруті курсуватиме щонайменше 10 автобусів класу «Богдан», «Еталон», – зазначив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР Микола Жук.

Окрім того, буде внесено зміни у рух 14 міських автобусів: №2а, 10, 15, 16, 20, 22, 24, 25, 31, 32, 34, 43, 49 та 51.

«4 маршрутки, які їдуть на вокзал, так і їхатимуть. А у рух 10 інших, які їдуть по вул. Городоцькій у цих межах, буде внесено зміни. Зараз ми погоджуємо з перевізниками схеми руху і наступного тижня вони будуть оприлюднені», – зазначив Микола Жук.

Зокрема, вже відомо як курсуватиме радіальний маршрут №2а: вул. Городоцька – вул. Ряшівська – вул. Патона – вул. Любінська – вул. Антоновича (у зворотному напрямку Героїв УПА) – університет ім. І. Франка.

Звертаємо увагу, що приміські та міжміські автобуси курсуватимуть до приміського вокзалу.

Джерело:  ZIK

Коментарі відключені для цього запису