Вінниця обганяє Львів

Сер 03 2015 Опублікував в Е-Квиток

КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО «ВІННИЦЯКАРТСЕРВІС» ТА ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БАНК РЕКОНСТРУКЦІЇ ТА РОЗВИТКУ РОЗПОЧАЛИ СПІВПРАЦЮ

В рамках реалізації інвестиційного проекту «Впровадження автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті м. Вінниця» 30 липня 2015 року в офіційному представництві ЄБРР в Україні (м. Київ) відбулось укладання кредитного договору між комунальним підприємством «Вінницякартсервіс» та Європейським банком реконструкції та розвитку. Договір підписаний зі сторони Вінницького комунального підприємства директором Бабіною К.В., зі сторони Європейського банку реконструкції та розвитку – керівником Департаменту муніципальної та екологічної інфраструктури Лін О’Греді.

Підписання кредитного договору є першим кроком до реалізації проекту збору оплати за проїзд в громадському транспорті. Наступними етапами є проведення брифінгу з потенційними постачальниками обладнання та тендерні закупівлі обладнання для транспорту, розробка технічної та тендерної документації, погодження надання муніципальної гарантії з Міністерством фінансів України і підписання договору гарантії протягом 180 днів з моменту підписання кредитного договору.

Нагадаємо, що реалізація даного проекту дасть можливість перейти на новий рівень і перетворити наше місто у потужний адміністративний, діловий, логістичний регіональний центр, який буде займати лідируючі позиції серед інших міст Центральної України.

Впровадження та економічно ефективна робота «Автоматизованої системи збору оплати за проїзд в громадському транспорті» буде індикатором успішності галузі для потенційних інвесторів і сприятиме залученню додаткових інвестицій в транспортну галузь міста.

Також впровадження сучасної інтегрованої системи безготівкової оплати проїзду та управління транспортними засобами, яка орієнтується на надання якісних послуг мешканцям міста, забезпечить економію й ефективне використання коштів перевізників, вирішення актуальних проблем міста та його перспективного розвитку.

Метою Проекту є:

  • утвердження Вінниці як передового міста в галузі електронного врядування;
  • утвердження бренду «місто Вінниця» та належність до нього його мешканців;
  • задоволення потреб мешканців міста у гарантуванні надання пільг;
  • розвиток інфраструктури надання муніципальних та комерційних послуг населенню в різних сферах;
  • побудова орієнтованого на інтереси людей відкритого для всіх і спрямованого на розвиток інформаційного ресурсу міста.

В подальшому, окрім послуги оплати проїзду в громадському транспорті, використання картки забезпечуватиме ряд інших сервісів та можливостей для її держателя, а саме:

  • ідентифікація мешканця міста;
  • спрощення доступу до муніципальних послуг;
  • соціальна дисконтна програма в торгово-сервісній мережі для власників персоніфікованої картки;
  • інтеграція з різними інформаційними системами міста (медична картка, учнівський квиток, студентський квиток тощо).

Джерело

Коментарі відключені для цього запису