Е-квиток у Івано-Франківську: скільки пасажирів і грошей

Жов 20 2023 Опублікував в Е-Квиток

Статистика перевезень комунальним транспортом Івано-Франківська

Місцевий комунальний перевізник опублікував статистику перевезень за 9 місяців 2023 року

У 2021 році в Івано-Франківську запровадили АСООП (в народі: “е-квиток”) у комунальному громадському транспорті. Але в приватних перевізників (“маршрутках”) його немає.

На початку жовтня 2023 року місцеве комунальне підприємство “Електроавтотранс” опублікувало статистику перевезень та інші показники діяльності за 9 місяців цього року. До речі, на початку 2021 року вони також опублікували схожі дані, з якими ви можете ознайомитися за посиланням.

Спочатку показники за вересень 2023 року

43% пасажирів досі оплачують за проїзд готівкою водію. Трохи дивно, чи не так? Всього за місяць перевезли трохи більше 2 млн пасажирів, з яких 39% — це пасажири з правом пільгового проїзду.

Далі показники за три квартали 2023 року

Івано-Франківськ невелике місто, тому й обсяг транспортної роботи (кілометраж) є невеликим — 4,9 млн км (9 місяців). Проте, не забувайте, що тут не враховані маршрути приватних перевізників, які, скоріш за все, виконують приблизно 60-70% пробігу від показників ЕАТ.

Пасажири покривають близько 30% витрат на організацію перевезень. Відповідно, 70% — дотують з міського бюджету. На підприємстві очікують, що за підсумками року перевезуть 21-22 млн пасажирів (тролейбусами та комунальними автобусами).

Що скажете? Як думаєте, які показники будуть у Львові? Чи правильніше поставити запитання: коли показники будуть у Львові? 😀

Читайте також:

Чернівці: пільговиків виявилося вдвічі більше

Новий перевізник у Вроцлаві: контракт на 120 млн злотих

Е-квиток в містах України. Скільки грошей і пасажирів? (2021)

Транспортна аналітика з Польщі 2020

Чернігову вдалося?

Коментарі відключені для цього запису